Чому креативщики BBC підпалили власний білборд?

BBC запустили документальний фільм про природу A Perfect Planet, представлений Девідом Аттенборо. У фінальній серії, яка вийшла 1 лютого, знаменитий натураліст попереджає про майбутнє нашої планети, називаючи людей найсильнішою руйнівною силою.

У листопаді команда BBC Creative разом із Talon Outdoor приступила до роботи, просуваючи серію за допомогою багатьох плакатів, встановлених по всій Великобританії. Також був створений тривалий трейлер, що охоплює чотири серії - океани, вулкан, сонце, людей та погоду.

Коли серії підійшли до кінця, команда вирішила зробити трюк і ніби розірвала постери, щоб продемонструвати, як людство потенційно розриває планету, а на одному з білбордів була встановлена дим-машина, яка створювала враження підпалу борда. Так команда ілюструвала руйнування природи від пожеж.  А всі матеріали на білбордах придатні для вторинної переробки.

"Крім кампанії OOH, команда також зняла оригінальний трейлер. Щоб наголосити на суворості повідомлення. Цим пояснюється намір показати кадри, які здаються несбалансованими, щоб наочно зобразити, як люди виводять планету з рівноваги" - повідомив Аттенборо.

Ідеальний трюк OOH, щоб нагадати людям про нашу ідеальну планету.

 

 
Джерело: https://www.thedrum.com/news

Опубликовано: