У Парижі digital-білборди почали освітлювати темні вулиці.

Франція скасовує комендантську годину, і, хоча проблема контролю над Covid, вирішується, повертається інша проблема, адже вночі в громадських місцях Парижа не завжди безпечно.

Згідно з дослідженням ONDRP Living Environment and Safety Study, в деяких районах 26% жінок і представників гендерних меншин відмовляються виходити на вулицю одні вночі.

TBWA \ Paris допомагає HandsAway, некомерційної організації, що бореться з сексизмом і сексуальним насильством, привернути увагу до проблеми і дозволити жінкам і представникам гендерних меншин відчувати себе в більшій безпеці в громадських місцях у нічний час.

У своїй кампанії Fearless Night використовують 300 діджитал-білбордів з підсвічуванням, які вже встановлені в громадських місцях, демонструючи білі екрани, яскравість яких збільшена на 20%, щоб освітлювати найтемніші і найбільш моторошні вулиці Парижа з 9 вечора до 7 ранку. HandsAway сподівається відновити дискусію про необхідність для кожної людини насолоджуватися свободою на вулиці, незалежно від часу і місця.

Джерело: mmr.ua

Опубликовано: