Let`s do it Ukraine запускає рекламну кампанію #ЧИСТА_КРАЇНА_ЧЕЛЕНЖ

У Києві та області стартувала креативна рекламна кампанія наймасштабнішого прибирання країни в рамках всеукраїнської екологічної акції Let`s do it Ukraine.
Організатори вирішили цього року привернути увагу українців соціальною рекламною кампанією з емодзі – особливою мовою ідеограм і смайлів, які широко використовуються в електронних повідомленнях та на сторінках сайтів. В рамках кампанії #ЧИСТА_КРАЇНА_ЧЕЛЕНЖ команда LDU кидає виклик кожному, щоб зробити територію України чистою.

Організатори планують запустити флешмоб #ЧИСТА_КРАЇНА_ЧЕЛЕНЖ серед користувачів соціальних мереж: «Я приймаю виклик від @ldueco та прийду 29 квітня на прибирання в своєму місті. Кидаю виклик @(вказуєте своїх друзів) Зробимо Україну чистою разом! #Чиста_країна_челенж #LDU17». Волонтери проекту планують долучити якомога більше активних користувачів соціальних мереж.

Let’s Do It, Ukraine! – це громадська організація, частина міжнародного проекту Let’s Do It, World!, який об’єднав вже 113 країн для того, щоб піклуватися про екологію та чистоту нашої планети.

Опубликовано:

RU UK