Чому комбінування мобільної та зовнішньої реклами стає все більше популярним?

Зовнішня і мобільна реклама окремо - це ефективні інструменти з побудови знання бренду, охоплення або точкового таргетингу. А яким буде результат, якщо мобільну рекламу і ООН розміщувати разом: чи вийде досягти кращих результатів і отримати синергетичний ефект, коли 1 + 1 = 3, який так люблять маркетологи?

Зовнішня і мобільна реклама як дві сторони однієї монети
Зовнішня реклама (Out of Home) є частиною міського життя аудиторії. Цей інструмент допомагає побудувати точкове або міське охоплення, адже він присутній у великій кількості моментів нашого щоденного призначеного для користувача шляху. Це реклама, яка працює за принципом один-для-всіх, яка допомагає рекламодавцям бути в своїх комунікаціях ближче до моменту покупки.

Мобільні телефони еволюціонували від кнопкових девайсів до розумних асистентів, які з нами кожен день практично в будь-який момент часу. Оскільки реклама в смартфонах передбачає роботу за принципом один-на-один, цей канал комунікації дозволяє крім охоплення доносити більш цілеспрямовані повідомлення кожному конкретному користувачеві також, як і збирати дані по РК і інших атрибутів.

Поєднуючи в одній рекламній кампанії мобільну і зовнішню рекламу, посилюється ефект кожної з них. Комбінуючи повідомлення в зовнішній рекламі із вимірюваними результатами, які дає мобільна реклама, у рекламодавців є можливість максимізувати запам'ятовуваність бренду та залучення користувача. Особливо така комбінація показує відмінні результати в збільшенні відвідуваності офлайн точок продажів.

Об'єднання зовнішньої та мобільної реклами робить кампанії більш ефективними
У зовнішньої реклами, як і у будь-якого іншого рекламного інструменту, крім переваг є кілька недоліків. Один з них - це те, що в ній відсутній прямий інтерактив і взаємодія з користувачем, неможливо клікнути на білборд і дізнатися більше інформації про продукт, який зацікавив. Щоб обійти цей недолік, західні рекламісти доповнюють зовнішні активності рекламою на смартфонах, націлюючись на тих людей, які знаходяться біля відповідних конструкцій зовнішньої реклами. При такій конфігурації рекламної кампанії з'являється можливість посилити ефект комунікації, надати користувачеві більше необхідної інформації про продукт або про точку продажу, тобто забезпечити взаємодію і інтерактив.

Тести оператора зовнішньої реклами JCDecaux і платформи мобільної реклами S4M показали, що комбінування мобільного та зовнішньої реклами збільшує кількість візитів в точки продажів в 2,4 рази в порівнянні з тим, якщо ці два канали будуть запущені окремо.

Окремо хотілося б відзначити можливості щодо нового виду зовнішньої реклами, як Digital Out Of Home (DOOH), який за рахунок інтерактивних екранів і можливості розміщення через Трейдинг Деск дозволяє ще простіше комбінувати ООН і мобайл.

З'єднання мобільної та зовнішньої реклами драйвить її запам'ятовуваність ...
Для того щоб ефективно поєднати зовнішню і мобільну рекламу, необхідно створити єдину кампанію з рекламним повідомленням, де зовнішні і мобільні креативи пов'язані з точки зору дизайну і медіапланування. В такому симбіозі зовнішня реклама працює на впізнавання бренду, а мобільна - як нагадування.

Таким чином рекламодавці зможуть не тільки прорватися крізь рекламний клаттер і налаштувати своєрідний офлайн-онлайн ретаргетінг, а й залучити більше покупців до фізичних точок продажів, одночасно підвищуючи ефективність рекламних витрат.

... і дає більше можливостей для вимірювання ефективності
Для зовнішньої реклами, на відміну від мобільної, не характерний високий рівень технометріі. Вимірювання ефективності OOH-кампаній завжди було трохи суб'єктивним, але в поєднанні з мобільною рекламою ситуація може докорінно змінитися. Дані про знаходження користувачів (отримані за згодою) можна використовувати для вимірювання кількості людей і часу їх знаходження як біля конкретного носія зовнішньої реклами, так і в конкретному магазині.

Diagram Description automatically generated

Вимірювання показників демонструють, що за рахунок поєднання Out of Home (наружки) і мобайла відвідування офлайн точок продажу збільшується в 2,5 рази в порівнянні з двома каналами, активованими окремо. Крім того, на 40% збільшується час, проведений в офлайн-магазині. Ці цифри особливо важливо мати на увазі брендам, які хочуть збільшити приплив людей саме до своїх офлайн-магазинів.

Також в результаті досліджень було помічене і зростання CTR на 15% у мобільних рекламних кампаній з OOH-підтримкою. Що в принципі не так багато з урахуванням обсягу переваг такої «колаборації».

Digital out of Home, якого ми торкнулися вище - це «нове слово» і тренд останніх років в зовнішній рекламі. Рекламні кампанії на цифрових площинах можуть підлаштовуватися під час доби, погоду, останні події, ну і, що найголовніше, налаштовуватися в кілька кліків і надавати аналітику в реальному часі. Поки тільки близько 10% бюджетів наружки в Україні йдуть на цей вид реклами, але завдяки інтеграції в Programmatic-екосистему цифрових зовнішніх площин буде ставати все більше.

Наш мозок розпізнає рекламне повідомлення за 400 мілісекунд! Чи впізнає користувач бренд / рекламу і чи захоче на неї клікнути в своєму особистому мобільному залежить від того, наскільки добре побудований brand awareness, саме тому синергія в рекламних активаціях так важлива.

Джерело: https://blog.admixer.ua/trends/mobile-and-ooh-super-combo

Опубликовано: