Понад 2,5 млн гривень було спрямовано на підтримку ЗСУ завдяки ініціативі Perekhid Outdoor «Ти підтримуєш ЗСУ, а ми — твій бізнес».

Після запровадження в липні ініціативи оператора зовнішньої реклами Perekhid Outdoor «Ти підтримуєш ЗСУ, а ми — твій бізнес» компаніям, які надають підтримку нашим Збройним силам, вдалося зекономити на власному просуванні більш ніж 2,5 млн грн і спрямувати їх на потреби армії.

Уже понад 100 компаній із різних галузей скористалося можливістю розмістити свою рекламу за 1 гривню в Києві, Львові, Житомирі, Сумах, Черкасах і Кропивницькому. Perekhid Outdoor прагне підтримати патріотично налаштовані компанії та продовжує ініціативу до кінця 2022 року.

«Ти підтримуєш ЗСУ, а ми — твій бізнес» — ініціатива, покликана допомогти українським підприємцям під час війни. Бізнесам пропонують на місяць розмістити рекламні матеріали в Києві, Львові, Житомирі, Сумах, Черкасах і Кропивницькому лише за 1 грн.

Оформити заявку на розміщення рекламних матеріалів можна за електронною адресою info@p-o.com.ua або за номером телефону +38 (044) 594-93-50.

Опубликовано: