Екоактивісти встановили біля штаб-квартири SpaceX білборд з написом: «Марс – відстій»

Креативне агентство з Лос-Анджелеса Activista розмістило біля штаб-квартири SpaceX в місті Хоторн, Каліфорнія, білборд зі словами: «Марс - відстій» - і підписом «Земля». Установку рекламного щита спонсорували активісти з Всесвітнього фонду дикої природи, Грінпісу та інших екологічних і природоохоронних організацій, повідомляє Designboom.

Білборд з'явився напередодні Дня Землі. Таким чином активісти вирішили висловити своє розчарування тим, що засновник SpaceX Ілон Маск зосередив увагу на колонізації Марса замість відновлення нашої планети. Компанія Activista LA створила сайт під назвою «Марс - відстій», щоб висловити свою точку зору з даного питання.

«Марс - відстій. Погода там - відстій. Відстань до нього - відстій. Його атмосфера - відстій. Там мало води, і це відстій. Марс був відстоєм мільярд років і буде відстоєм ще мільярд. Знаєш, що не відстій? Я, Земля », - йдеться на сайті. Activista LA пропонує використовувати енергію і кошти, які витрачаються на освоєння Марса, для порятунку Землі. «Марс може почекати. Я - ні », - підсумували активісти від імені Землі.

Экоактивисты установили возле штаб-квартиры SpaceX билборд с надписью: Марс -отстой - новости Украины, - LIGA.net

На думку Маска, через зміни клімату, падіння астероїда або Третьої світової війни наша планета стане непридатною для життя, тоді як колонізація Марса здатна врятувати людство від вимирання. Мільярдер заявляв, що він готовий витратити половину своїх статків для вирішення проблем на Землі, а друга половина піде на створення поселення на Марсі.

Маск не вперше стикається з критикою. Нещодавно сенатор Берні Сандерс закликав засновника SpaceX переключити увагу на проблеми нашої планети замість освоєння космосу. «Космічні подорожі - захоплююча ідея, але зараз нам потрібно зосередитися на Землі і створити систему прогресивного оподаткування, щоб діти не голодували, люди не були бездомними і всі американці мали доступ до медичних послуг», - підкреслив Сандерс. Він назвав існуючу в США нерівність непристойною і загрозливою для демократії.

Джерело: https://birdinflight.com/ru

Опубликовано: