Perekhid Outdoor 10 років почесний член Всеукраїнської рекламної коаліції.

Perekhid Outdoor вже понад 25 років розвиває ринок зовнішньої реклами в Україні, використовуючи всі види Out-of-home media.

З 2017-го компанія пропонує клієнтам інноваційну рекламу з використанням AR-технологій, 12 розумних цифрових екранів площею 8 кв. м та більше в найгарячіших точках Києва та можливість безпосередньо зі смартфона вибирати та бронювати площу з поновлюваної бази, яка налічує понад 30 тис. поверхонь у 138 містах України.

У 2021 виповнилось 10 років, як оператор зовнішньої реклами тісно співпрацює з рекламною спільнотою змінюючи та розвиваючи ринок разом з нею.

«Бути членом ВРК — це не просто статус. Для нас це можливість бути причетними до змін у рекламній індустрії не на словах, але й у дії. 10 років співпраці — це важлива сторінка в історії Perekhid Outdoor», — зазначив Андрій Безпалий, Managing Director Perekhid Outdoor.

З 2017 року ВРК щорічно відзначає членів коаліції, які співпрацюють з нею понад 10 років. В цьому році відзнаку отримали ще 12 компаній, загалом за всі роки — 34 компанії.

Опубликовано: